سوالات متداول

سوالات متداول در خصوص محصولات و خدمات شرکت

پرسش و پاسخ های متداول مشتریان را می توانید در این بخش مشاهده نمائید.در صورتی که پس از مطالعه موارد زیر سوالات شما بی پاسخ باقی مانده است ،همکاران ما از طریق تماس تلفنی به شما یاری خواهند رسانید.

سوالات حوزه ی تجهیزات هتلینگ بیمارستانی:

با توجه به مدل سیستم احضار پرستار سفارش داده شده، طراحی نقشه و مسیر های کابل توسط کارشناسان فنی شرکت انجام خواهد شد.

در صورتی که نقشه کابلکشی از قبل توسط خریدار طراحی و یا توسط کارفرما و مشاورین پروژه به انجام رسیده باشد ، بدیهی است که می بایست در ابتدای سفارش جهت هماهنگی بیشتر نقشه های مربوطه توسط شرکت بررسی گردند.

از طرفی اجرای کابلکشی و تهیه متریال مورد استفاده در کابلکشی کاملا خارج از تعهدات شرکت بوده و شرکت تنها فروشنده ی تجهیزات می باشد و وظیفه نصب و راه اندازی تجهیزات را متقبل خواهد شد.

لازم به ذکر است در صورت درخواست مشتری بابت اجرای کابلکشی توسط شرکت، طبق برآورد قیمت متعارف ، خارج از مبحث فروش تجهیزات قابل اجرا خواهد بود.

 با عنایت به سابقه ی یک دهه فعالیت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی بیمارستانی از ابتدای شروع به کار شرکت نسبت به اخذ مجوز ها و کیفیت سنجی از مراجع ذیصلاح اقدام نموده که در بخش “مجوز ها و افتخارات” از منوی سایت قابل مشاهده خواهند بود.

در مدل های کروک ۱ و ۲ ( صامت ) با توجه به ساختار و نحوه ارتباط تجهیزات موجود در بازار امکان جایگزینی با اغلب تجهیزات تولید داخل کشور فراهم می باشد.

اما در مدل کروک ۳ ( ارتباط صوتی و گویا ) با توجه به اضافه شدن بخش نرم افزاری به سیستم و تفاوت کدنویسی در هر یک از سیستم های تولید داخل این امکان فراهم نخواهد بود.

پس از انتخاب مدل سیستم موردنظر و  اعلام تعداد تخت های بستری و سایر موارد ضروری ( تعداد بخش .تعداد اتاق .تعداد سرویس بهداشتی داخل اتاق و راهرو ) به کارشناس فروش شرکت، پیش فاکتور مربوطه ارایه خواهد شد.

درصورت تایید خریدار،کارشناسان شرکت جهت بررسی بستر کار در محل پروژه حضور پیدا خواهند کرد و در صورت لزوم نکات مربوطه را انتقال خواهند داد.

پس از اجرای کابلکشی توسط خریدار ، و فراهم شدن شرایط محیطی جهت اجرای تجهیزات ، تیم نصب شرکت در محل حضور یافته و پس از تست صحت مسیر کابل توسط دستگاههای مربوطه و تائید آن ، مراحل نصب را انجام رسانیده و سیستم را توسط خریدار مورد ارزیابی و تست  قرار داده و تحویل سیستم در صورت درستی کارکرد به اتمام خواهد رسید.